«MEDITATIO-Україна 2020» з о. Лоренсом Фріменом OSB

poster_inst_ua

«MEDITATIO-УКРАЇНА 2020»
з о.Лоренсом Фріменом OSB

Триденний медитативний ретріт українського центру
«Міжнародної Спільноти Християнської Медитації» (WCCM)

Львів, 15-17 травня 2020 р.
«Медитація та Лідерство – духовне, суспільне, професійне»

autor_circle_lf
15-17 травня 2020 г. в Україні, у Львові, відбудеться трьохденний медитативний ретріт «MEDITATIO», ведучим якого стане відомий британський письменник та вчитель медитації, католицький священик, монах-бенедиктинець Лоренс Фрімен. Програма «MEDITATIO» складатиметься з медитативних сесій та бесід, присвячених практиці медитації в традиції Джона Мейна, міжрелігійному діалогу, а також діяльності «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації» (WCCM).

Подія орієнтована на широку міжконфесійну аудиторію і буде корисна всім бажаючим ознайомитись із сучасною традицією християнської медитації: з тим, яким чином вона була реалізована в різних частинах світу у формі споглядальних спільнот. Такі спільноти спираються на бенедиктинську монастичну духовність і засновані для спільної медитативної практики, відкритих екуменічних зустрічей і діалогу світсько-духовного та міжрелігійного характеру.

Детальна програма подій, реєстрація учасника та вартість участі опублікуватимуться найближчим часом – слідкуйте за оновленнями в розсилці сайту WCCM-Україна (www.christian-meditation.com.ua/subscribe).

Усіх, кого цікавить медіа-партнерство та співпраця у рамках організації українського «MEDITATIO» та візиту Лоренса Фрімена до Львова – просимо звертатися до координаторів спільноти WCCM (info (at) wccm.org.ua).

«MEDITATIO-УКРАЇНА 2020»
на Facebook

icons_fb

ДЛЯ УЧАСТІ Є ОБОВ`ЯЗКОВОЮ РЕЄСТРАЦІЯ!
(див. нижче)

break

«МЕДИТАЦІЯ ТА ЛІДЕРСТВО»

Медитація є універсальною практикою уважної присутності людини в кожному моменті реальності. Цю практику в тій чи іншій формі відкривали для себе люди різних часів та культур. Вкорінюючись у повсякденному житті, медитація нічого не змінює ззовні та не звільнює нас від реалій нашого життя – вона делікатно змінює нас зсередини, висвітлюючи головні людські питання, про які нагадує своєю особливою мовою кожна велика духовна традиція. Ким я є? Як я пов`язаний з іншими? Як цей зв`язок впливає на мій шлях життя? Чи не є цей зв`язок відповіддю на моє питання про самопізнання? Якою є глибинна основа цього зв`язку?   

Запрошуючи цього року о. Лоренса Фрімена до України, ми хотіли б разом із друзями та учасниками нашої спільноти дослідити, як досвід уважного перебування в тиші впливає на наше активне життя та суспільну поведінку. У сучасному світі багато говорять про лідерство, і в світлі всіх проблем та викликів нашого часу це дійсно дуже важливе питання. Але якість нашого розуміння того, чим може бути лідерство в найкращому сенсі, залежить від того, як ми дивимось на речі. В егоцентричному баченні роль лідера рано чи пізно зводиться до змаганнь та влади. Бачення, що у спокої відкрило простір спільної з іншими присутності, перетворить лідерство на шлях служіння, відкритості та співчуття. Тож, спробуємо, спілкуючись та перебуваючи разом у медитативній тиші, відкрити в собі ту спільну глибину, дивлячись з якої, ми знаходимо себе в інших та інших в собі. 

Оскільки одним із найкращих шляхів розуміння себе та подолання егоцентризму є досвід зустрічі та перебування з Іншим, ми хочемо продовжити традицію зустрічей у дусі міжрелігійного діалогу. Під час минулого візиту Лоренса Фрімена, у 2015 р. ми мали сесію християнсько-ісламського діалогу з муфтієм шейхом Саідом Ісмагіловим. Цього разу відбудеться сесія християнсько-буддистського діалогу із Лоренсом Фріменом та Володимиром Коливаєм, київським вчителем буддистської медитації та організатором мовчазних ретритів Віпасана.

break

«Медитація та Лідерство – духовне, суспільне, професійне»
Лоренс Фрімен, цикл лекцій

Медитативні сесії протягом трьох днів

Сесія міжрелігійного християнсько-буддистського діалогу 
«Агапе та Бодхічітта: мистецтво альтруїстичного служіння»
Лоренс Фрімен та Володимир Коливай

ПРОГРАМА

programm_ua_short

* В анонсі розміщена попередня версія програми – деталі  та локації окремих днів будуть уточнюватись.

break

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА

web_icons

forms.gle/FPgbZdqCoxQzcWnW9

Слідкуйте за новинами у розсилці нашого сайту:
www.christian-meditation.com.ua/subscribe

break
Матеріали «MEDITATIO-Україна 2015»
з о. Лоренсом Фріменом OSB

http://christian-meditation.com.ua/?p=2368

Матеріали «MEDITATIO-Україна 2011»
з о. Лоренсом Фріменом OSB

https://www.facebook.com/pg/wccmukraine/photos/?tab=album&album_id=1446047632291856