Школа Медитації 2019

7-8 грудня (сб-нд), м. Львів

poster_inst

«ШКОЛА МЕДИТАЦІЇ 2019»
Формаційний ретріт українського центру «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації» (WCCM)
7-8 грудня (сб-нд), Львів

2 дні практики споглядання, спілкування та вивчення традиції о.Джона Мейна OSB

autor_circle_jozie
Гість:
Жозефіна фон Зітцевіц Obl OSB (Лондон, UK)

Облат англійскої спільноти WCCM

Жозефіна фон Цітцевітц народилася в Німеччині, живе в Лондоні і почала медитувати у християнській традиції Джона Мейна понад 20 років тому. З 2011 р. — бенедиктинський облат «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації» (WCCM). П’ять років координувала групу молодих медитаторів в Лондоні і регулярно проводить ретріти спільноти. За професією Жозефіна — філолог, досліджує і викладає літературу, розвиває проект з мережевої поезії в університеті Тромсе (Норвегія).

icons_fb

Школа Медитації — ретріт, метою якого є навчання формації християнської медитацїї у тому вигляді, як її викладав ірландський бенедиктинець о.Джон Мейн OSB та як її передає сьогодні заснована їм міжнародна спільнота WCCM.

“Школа Медитації” буде цікавою та корисною тим особам, що вже мають певний досвід практики споглядання, медитують у нашій традиції, та прагнуть більш глибоко навчитися передавати її іншим, із користю застосовуючи медитацію у дусі спільноти у різних сферах — у роботі з дітьми, неповносправними, ув’язненими, адиктивними особами, у тих чи інших суспільних умовах, ситуаціях або проектах.

Ретріт включає в себе 5 сесій медитації та стислий курс лекцій з практичними заняттями, що охоплюють усі головні питання щодо традиції у максимально структурованому вигляді. Можна сказати, що Школа Медитації — це школа лідерів, у тому сенсі, що лідером є той, хто має власний досвід споглядання та вміє поділитися їм їз навколишніми саме тим чином, яким це робить спільнота по всьому світі.

Перший день Школи, 7 грудня (субота), відбудеться у Каплиці Розена (вул. Винниченка 30а). Другий день, 8 грудня (неділя) — у Гостинному Домі «Архистратиг» (вул. Винниченка 20а). Детальну програму Школи дивіться нижче.

break

Ретріт розрахований на людей, які вже мають загальне знайомство із традицією Джона Мейна та досвід медитації  у цій традиції.
ДЛЯ УЧАСТІ У РЕТРИТІ ОБОВ`ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ
(див. нижче)

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
200 грн.
Оплатити внесок учасника необхідно до 15 листопада.
Карта для оплати — «Приватбанк» 5168 7422 3220 7146 (вкажіть своє прізвище).

icons_webПРОГРАМА

web_icons

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА

break

ШКОЛА МЕДИТАЦІЇ 2017 р.: 
christian-meditation.com.ua/?p=5603


christian-meditation.com.ua/subscribe
Підпишіться на розсилку новин сайту WCCM-Україна