Школа Медитації 2019

7-8 грудня (сб-нд), м. Львів

inst

«ШКОЛА МЕДИТАЦІЇ 2019»
Формаційний ретріт українського центру «Міжнародної Спільноти Християнської Медитації» (WCCM)
7-8 грудня, Львів

2 дні практики споглядання, спілкування та вивчення традиції о.Джона Мейна OSB

autor_circle_jozie
Гість:
Жозефіна фон Зітцевіц Obl OSB (Лондон, UK)

Облат англійскої спільноти WCCM

Жозефіна фон Цітцевітц народилася в Німеччині, живе в Лондоні і почала медитувати у християнській традиції Джона Мейна понад 20 років тому. З 2011 р. – бенедиктинський облат “Міжнародної Спільноти Християнської Медитації” (WCCM). П’ять років координувала групу молодих медитаторів в Лондоні і регулярно проводить ретріти спільноти. За професією Жозефіна – філолог, досліджує і викладає літературу, розвиває проект з мережевої поезії в університеті Тромсе (Норвегія).

icons_fb

Школа Медитації – ретріт, метою якого є навчання формації християнської медитацїї у тому вигляді, як її викладав ірландський бенедиктинець о.Джон Мейн OSB та як її передає сьогодні заснована їм міжнародна спільнота WCCM.

“Школа Медитації” є цікавою та корисною для тих осіб, що вже мають певний досвід практики споглядання, медитують у нашій традиції, та прагнуть більш глибоко навчитися передавати її іншим, із користю застосовуючи медитацію у дусі спільноти у різних сферах – у роботі з дітьми, неповносправними, ув’язненими, адиктивними особами, у тих чи інших суспільних умовах, ситуаціях або проектах.

Ретріт включає в себе 5 сесій медитації та стислий курс лекцій з практичними заняттями, що охоплюють усі головні питання щодо традиції у максимально структурованому вигляді. Можна сказати, що Школа Медитації – це школа лідерів, у тому сенсі, що лідером є той, хто має власний досвід споглядання та вміє поділитися їм їз навколишніми саме тим чином, яким це робить спільнота по всьому світі.

Перший день Школи, 7 грудня (субота), відбувся у Каплиці Розена (вул. Винниченка 30а). Другий день, 8 грудня (неділя) – у Гостинному Домі “Архистратиг” (вул. Винниченка 20а).

break

Фотогалерея ретріту

collage11

break

Ретріт розрахований на людей, які вже мають загальне знайомство із традицією Джона Мейна та досвід медитації  у цій традиції.
ДЛЯ УЧАСТІ У РЕТРИТІ ОБОВ`ЯЗКОВА РЕЄСТРАЦІЯ
(див. нижче)

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ:
200 грн.

icons_webПРОГРАМА

web_icons

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА

break

ШКОЛА МЕДИТАЦІЇ 2017 р.: 
christian-meditation.com.ua/?p=5603


christian-meditation.com.ua/subscribe
Підпишіться на розсилку новин сайту WCCM-Україна