Єпископ Майкл Путні (Австралія, Таунсвілл) , R.I.P. +

28 березня, рано вранці повернувся додому Отця Небесного один з патронів нашої спільноти, великий друг австралійської громади WCCM, єпископ Майкл Путні.

1978828_805753566120832_1738801156_n

“Ми втратили дорогого і улюбленого друга, натхненної та особливої людини Божої. Для нашого співтовариства він був справжнім даром, всі ми зараз тужимо і молимося про нього, але в той же час і радіємо його включенню в єдність Тіла Господнього.” (о.Лоренс Фрімен OSB)

Нещодавно, у своєму інтерв’ю з о.Лоренсом, єпископ Майкл розповідав про свій досвід переживання онкологічного захворювання, про щастя та благодаті, якими наповнився весь минулий рік, на початку якого йому поставили діагноз. Він говорив про те, що живе тим молитовним диханням, яке виходить з усіх медитативних груп спільноти в усьому світі, і цей рік, впродовж якого він особливо багато часу присвятив роботі з програмою “Медитація з дітьми” в єпархії Таунсвілл, став для нього найбільш щасливим і плідним часом його життя.

10155933_805753576120831_189872389_nФото, на якому єпископ Майкл медитує з дітьми, дуже характерно для його способу життя. Тут він зображений в останній тиждень свого життя, коли його стан був вже дуже крихким, але, незважаючи на це, зустріч з дошкільною групою була для нього дуже радісною подією. Таку спадщину він залишив всьому співтовариству, свого часу підтримавши ініціативу викладання християнської медитації о.Джона Мейна в школах єпархії Таунсвілл. І спадщина ця продовжує сьогодні жити та розвиватися в більш ніж 27 країнах, про що ми часто дізнаємося в новинах наших регіональних громад.

Зберігаємо в наших молитвах єпископа Майкла Путні і всю Таунсвілльскую єпархію і дякуємо Господу за той дар, яким став цей чоловік для нас , для всієї Церкви.

 

Нехай спочиває у мирі. 

Пауліна Петерс , австралійська громада WCCM

 

Єпископ Майкл Путні (Австралія, Таунсвілл) – член Папської Ради сприяння християнській єдності, патрон WCCM .