Освячення центру Bonnevaux: 21 листопада

Фото-галерея освячення центру Бонневю

21 листопада відбулося освячення центру WCCM у Бонневю та встановлення ікони Св. Йоана Касіана. Спільнота запросила у цей день усіх, хто медитує у традиції о.Джона Мейна до тихої споглядальної молитви подяки за присутність спільноти у всьому світі, за той Божий дар споглядання, яким ми ділимося та за ту надію, що втілює зараз центр у Бонневю для майбутніх поколінь. Усіх друзі та учасникі спільноти мали в цей день додатковий час медитації – у власній практиці та у групах.

Читання для медитативної сесії:

“Медитація – це найвищий шлях до віри та до покликання. Будь-яка дія залишається поверхневою, якщо вона не вкорінена у покликанні та слідуванні за тим, що є істинним та вічним. Ми покликані до того, щоб тут та зараз пізнати на власному та безпосередньому досвіді це істинне та вічне,  і вже знаючи це, жити нашим звичайним життям, натхненним любов’ю.”
(о. Джон Мейн OSB)

“Нехай Бонневю сяє як світильник на свічнику, відкриваючи новий шлях споглядального християнства. Нехай це місце стане центром спокою, нехай стане місцем навчання та передачі споглядальної традиції, а також домом для майбутніх поколінь нашої спільноти.”
(о. Лоренс Фрімен OSB)

break

lviv_group_for_bonnevaux

Просимо усіх друзів спільноти про медитацію та тиху молитву, присвячені цьому важливому крокові нашого споглядального «монастиря без стін»: нехай Господь милосердний своєю присутністю веде спільноту шляхами споглядального служіння та допомагає нам створювати і підтримувати осередкі тиші та спокою, де відкриватимуться «серця всіх чоловіків та жінок до споглядання Бога, а також і одне до одного, в любові, мирі, справедливості та людській гідності».

Message from the WCCM Ukraine community on the Blessing of Bonnevaux:
facebook.com/bonnevauxwccm
facebook.com/christian.meditation.wccm

Thanks for the invitation to this time of meditation for the blessing of Bonnevaux! Tomorrow our Lviv and Kherson groups and others Ukrainian meditators will have a special time for meditation and prayer, together with your ceremony. One of our oblate, orthodox priest fr. Ananstasiy, will hold in prayer this moment of blessing of Bonnevaux during his celebration of the Liturgy.

Our small Unkrainian community is happy to be a part of our worldwide Community – to be a part of something that exceeds us and at the same time leads each of us to a deeper meeting with ourselves and with the Source of our daily life, with Presence of God here and now. It is a great joy – to know, meditating daily individually or in a local group, that in this silent moment you are connected with many people from the community around the world. We are very grateful for this spiritual friendship, and with great hope we send our best wishes to all who are now building our new home at Bonnevaux. We hope that soon our Ukrainian community will be able to visit the Bonnevaux and spend some time with you all in silence and presence at this blessed place of new beginning.

break

alan-150x150
Чі Ю Чунг (WCCM-Гонконг)
Як молодий медитатор, я маю дуже велику надію та відчуття, що у майбутньому ця спільнота принесе дар миру для людей мого покоління у всіх сферах життя. У цьому світі, сповненому відволікань, мир та спокій став рідкісним скарбом. Медитація дійсно відкриває шлях до царства миру, що є в нашому серці. У Бонневю я бачу один з великих поворотних моментів нашої спільноти, та я вірю, що допоможе новому поколінню прийняти цей дар миру, а потім нести його у сучасному світі, де сьогодні панує хаос.