Cемінар “Cлово та Безмовність”, Львів, 26 червня (пн)

poster1_

семінар-сатсанг «Слово та безмовність»

Спеціальний гість:
пастор латвійської євангелічно-лютеранської церкви (ЛЕЛЦ)
брат Павел
теолог, чайний майстер, практик та коуч споглядальних практик та mindfullness.
https://mind.space/teacher/levushkan

26 червня 2017 р., 19:00-21:00, Львів
Львівська група християнської медитації в традиції о.Джона Мейна OSB

FB-подія семінару:
icons_fb

Фотогалерея семінару:
2

Усіх, хто цікавиться медитативними практиками, християнською споглядальною духовністю та міжрелігійним діалогом, запрошуємо на семінар-сатсанг*, присвячений сучасному бенедиктинському розумінню споглядання, як шляху балансу та гармонії між словом та тишею. Ми пропонуємо протягом двох годин, в невимушеній атмосфері поспілкуватися про сучасну практику християнської медитації та її науково-медичне розуміння, міжрелігійний та міжконфесійний діалог, разом помедитувати та попити доброго чаю.

Наша екуменічна спільнота, що була заснована ірландським монахом-бенедиктинцем о.Джоном Мейном OSB, складається із світських та духовних осіб, що належать до різних конфесій. Разом ми прислуховуємося до давньої монастичної мудрості та прагнемо внести у своє повсякдення певну міру споглядання, що має силу перетворити кожну мить життя на уважну присутність «тут та зараз». Бенедиктинська духовність завжди вчила шукати рівновагу між активністю та спогляданням, діяльно-секулярним та споглядально-молитовним рівнем життя. Тож, сьогодні ми вчимося прикладати цю мудрість до сучасного життя, утворюючи споглядальний міст, що єднає нашу людську присутність із живою Божою Присутністю.

Разом із братом Павлом семінар проведуть облати ордену Св. Бенедикта, Марія та Альберт Захарови, та учасники львівської групи, Ольга Летнянчик та Ірина Коковська.

Усіх, хто захоче приєднатися до нас цього понеділка, брат Павел пригощає лісовим шу-пуером із Нака 2011 року, Габа-улун, і фермерським органічним Феньхуан Данцун.

break

Вхід на семінар вільний та безкоштовний, бажаючі можуть залишити добровільні пожертви у скриньку на орг. витрати.

* Сатсанг: санскритське слово, що перекладається як «зібрання» (сангха) тих, кто у спогляданні шукає Істину та Вищу Мету – присутність Бога. Слово увійшло у широке використання в сучасних християнських споглядальних спільнотах після того, як монахи-бенедиктинці, що ведуть міжрелігійний діалог в Індії, зробили його одним із термінів своєї інкультураційної місії. Сатсанг – це щось інакше, ніж звичайний семінар або духовні реколекції. Це вільний простір для спільного перебування у тиші та спілкування, що походить із безмовності, завжди зберігаючи зв’язок із досвідом простого перебування «тут та зараз».

break

Підпишіться на розсилку оновлень сайту WCCM-Україна
www.christian-meditation.com.ua/subscribe