о.Лоренс Фрімен OSB, Великдень 2017

Вітання

easter2017_2b

Він воістину воскрес. Алілуя!

Сорок днів та ночей – і навіть більше – ми провели в пустелі. І ось, в день Пасхи, коли над нами зійшло сонце, найскладніша частина шляху опинилася позаду.

Наше бачення пустелі переобразилося. Ми бачимо все те ж, що і раніше: рутина нашого повсякдення незмінно триває, дерева і хмари залишилися тим же, чим вони були завжди, політики і банкіри, художники, лікарі і монахи роблять свою справу, як і раніше. Як і раніше потрібно міняти підгузки і наповнювати бензобаки. Ранкове та вечірнє паломництво медитації також триває.

Але наше Воскресіння – а воно є нашим, не менш, ніж Ісусовим – змінило сам спосіб сприйняття життя в цьому царстві буття. Завіса між нами і всіма іншими царствами всесвіту стала сяючою.

У нас все ще є певний страх, ми все ще чіпляємося за образи, але більше ми не відчуваємо в цьому всьому справжньої потреби. Щоб повністю змінитися, нам потрібно тільки побачити Його. Не чути про Нього або говорити про Нього, але бачити Його. Саме Він змушує нове творіння сяяти.

«Коли хто в Христі, той створіння нове» (2 Кор 5:17)

Мені було дуже приємно здійснити подорож разом з вами через пустелю цього Великого посту. І також приємно тепер разом з вами впізнавати Воскреслого Ісуса в усіх сяяннях життя.

Три дні тому наша спільнота почала офіційний процес переїзду в наш новий центр Бонневю, наш новий будинок у Франції. Влітку ми сподіваємося почати там ремонтні роботи.

Я з нетерпінням чекаю зустрічі із сяючим Христом там, в Бонневю, та сподіваюся коли-небудь зустрітися там і з усіма вами. Будь ласка, зберігайте в вашому серці пам’ять про цей новий крок нашої спільноти.

Щасливого всім вам Великодня та благословень на всі наступні дні!

break

З любов’ю,
о. Лоренс Фрімен OSB