Співчуття рідним та близьким трагічно загиблих в ході протистоянь у столиці України…

flagВід всієї нашої спільноти хочемо висловити глибокі співчуття рідним та близьким усіх трагічно загиблих в ході протистоянь у столиці України. Всі ці люди героїчно висловлювали загальнонародний протест проти нехтування правами людини, здійснюючи крок від егоїстичного способу життя до служіння іншим.

Ісус в Євангелії вчить нас жити, крокуючи подібним шляхом – “Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста” (Мк 8:34), та о. Джон Мейн OSB розвиває це євангельське вчення наступним чином: “Зробивши крок від егоцентризму до Бого-центризму, ми знаходимо своє місце у світі. Ми дізнаємося, де нам слід перебувати. Ми пізнаємо всі свої взаємозв’язки в їх істинному порядку: взаємозв’язок одиного з одним, взаємозв’язок з усім творінням і взаємозв’язок з самим Богом. Ми отримуємо надзвичайно важливе знання, завдяки якому дійсно починаємо займати істотне важливе та вірне місце в задумі Божому…” (о. Джон Мейн OSB “Прагнення глибини та сенсу”)

Перебуваючи в Божій присутності, на шляху нашої щоденної медитативної дисципліни, будемо пам’ятати про цих людей, які пожертвували своїм життям в щирому протесті проти соціальної несправедливості.

Редакція www.christian-meditation.com.ua