о. Лоренс Фрімен OSB “Різдвяне послання 2014”

christmass2014_2s

Дорогі друзі, 

Один з найбільших дарів, які я отримав у своєму житті – це можливість відвідувати регіональні центри нашої спільноти і знайомитися з тими людьми, з якими я можу поділитися даром медитації. Ще однією важливою цінністю для мене є цей час року – коли ми святкуємо пришестя Ісуса в цей світ і згадуємо про чергову річницю (30 грудня) відходу о. Джона Мейна у вічність.

В одному зі своїх останніх листів о. Джон написав: «Найзворушливіша таємниця Втілення, що вселяє благоговіння – те, що Бог, ставши людиною, дозволив собі бути коханим людською любов’ю, настільки ж звичайною, наскільки може бути любов немовляти, дитини, підлітка або дорослого. Смирення Бога, що дозволив нам в Ісусі любити себе, дає нам ключ до розуміння природи реальності. Наш перший крок у любові до Бога – у згоді на те, щоб полюбити самих себе. У медитації ми відкриваємо цю фундаментальну істину нашого життя, знаходячи близькість з Богом, джерелом якої є Його любов до нас і Його глибоке знання нас.» 

Сподіваюся, що ці думки о. Джона стануть глибоким джерелом для ваших роздумів протягом усього Різдва і напередодні нового року.

Хочу подякувати всім вам за відданість і щедрість, дружбу і підтримку справи нашої спільноти. Нехай наступний рік буде сповнений благодаті й принесе вам безліч повсякденних чудес на шляху паломництва віри.

break

З любов’ю,
о. Лоренс Фрімен OSB