Підтримати нас

Дорогі друзі, якщо вам подобається наш сайт, наші переклади та матеріали, якщо вам цікава сама по собі наша спільнота, медитативна традиція і ви знаходите для себе корисним і надихаючим її практику у власному житті, бажаючи поділитися цим досвідом з іншими — підтримайте нас одним із шляхів, зручним і доступним для вас.

Будь-яка форма і будь масштаб підтримки будуть для нас дуже цінними, ми будемо з вдячністю пам’ятати про вашу допомогу в нашій щоденній молитві. Ви можете підтримати нас власною молитвою, волонтерської допомогою або пожертвами, донаціями. Осередки нашої спільноти, WCCM, у всіх країнах є вільними ініціативами близьких по духу людей, і тому основа їх діяльності — добровільні пожертви і волонтерська підтримка.

 

Реквізити для пожертвувань:

donate_icon_1
Карта «Приватбанк»:
4149 6293 0016 8804 (UAH перекази по Україні)

Web Money:
Z981488349125   U251248735960

Skrill:
novattack.com.ua@gmail.com


* В якості призначення платежу
вкажіть, будь ласка, «пожертва».

 

Пропонуємо вашій увазі короткий огляд цілей, для здійснення яких нашій спільноті буде корисна допомога і підтримка. Будь-які пожертви ми плануємо використовувати для реалізації проектів, зазначених у переліку «Благодійна допомога».

Волонтерська підтримка:

  • Переклади текстів (українською мовою — з англ., польськ., нім. та рус.)
  • Транскрибування текстів з аудіо і відеозаписів з наступним перекладом українською  (якщо ви бажаєте взяти участь у волонтерській підтримці — зв’яжіться з нами)

Благодійна допомога:

  • Підтримка роботи сайту
  • Друк інформаційної поліграфії спільноти (книжкові закладки, буклети …)
  • Друк малих некомерційних тиражів книг авторів спільноти (наприклад — адвентові та великопісні рефлексії о.Лоренса Фрімена, і т.д.)
  • Підготовка та організація семінарів, ретритів та реколекцій в Україні за участю гостей із зарубіжних центрів спільноти (витрати, пов’язані із забезпеченням місця та умов проведення, з транспортними витратами та розміщенням гостей, з рекламуванням події)
  • Підтримка медитативних груп спільноти в Україні

banner_index_main_bonnevaux

break

 

Дякуємо за допомогу, нехай Господь Вас благословить!
Редакція christian-meditation.com.ua
PAX+